Корисний сон

Корисний сон

Сучасний ритм життя вимагає від нас багато чого, абсолютно не залишаючи нам часу на відпочинок. Перевантаження на роботі, постійний вплив комп’ютера і мобільних пристроїв, погана екологія та стреси позначаються на загальному самопочутті і можуть призвести до хронічної втоми. Неможливість уникнути згубного впливу багатьох чинників міста приводить до необхідності шукати способи підтримати свій організм.

заснути за комп'ютером

Однією з найважливіших умов хорошого самопочуття , бадьорості і життєвих сил є здоровий сон і повноцінний відпочинок. При цьому найкорисніший сон – у проміжку з 23:00 до 01:00 . Саме в цей час організм відновлюється найкраще , виробляється гормон росту , який прискорює обмін речовин і сприяє схудненню і стрункості , оновлюється і перетворюється шкіра. Корисний сон впливає не тільки на здоров’я , але і на зовнішній вигляд. Тому якщо ви мучитеся від синців під очима , тьмяності шкіри і волосся , крім косметичних процедур обов’язково висипайтеся . Це основа основ , яку засвоїли всі голлівудські актриси. Софі Лорен щодня лягає спати о 21:00 , щоб підтримати і зберегти свою красу.

Багато хто вважатиме це нереальним при нашому темпі і насиченості життя подіями , які не можна пропустити. Це можуть бути не тільки розваги , а й обов’язки по дому і роботі. Тоді доводиться шукати компроміс і влаштовувати свій режим дня. Нікола Тесла спав по 2 години на добу , що не заважало його напруженій розумовій праці . Але це радше виняток , ніж керівництво до дії. Організм швидко зношується , якщо не отримує достатнього відпочинку. Намагайтеся якщо не щодня , то як можна частіше лягати спати так , щоб потрапляти у відрізок корисного сну , а також виділяти на повноцінний сон по 6-8 годин.

здоровий сон

Якщо вас турбує безсоння і вам складно перелаштуватися на новий режим , використовуйте народні засоби , щоб краще заснути. Це традиційний чай з ромашкою , м’ятою , молоко з медом. Прийміть розслабляючу ванну , щільно закрийте штори в кімнаті , покладіть біля голови подушечку саше із заспокійливими травами. На ранок ви будете почувати себе повними сил для нових звершень!

1 Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *