Щіточки для макіяжу: як вибрати і як доглядати

Щіточки для макіяжу: як вибрати і як доглядати

зміст

 1. Щіточки для тону
 2. Щітки для пудри
 3. Щітки для рум’ян
 4. Щітка для моделювання
 5. Щіточки для коректора і помади
 6. Щіточки для тіней
 7. Віялоподібна щіточка
 8. Щітки кабукі

6 хитрощів, які стануть в нагоді вам при виборі щіточок для макіяжу

Хороші щіточки здатні творити справжні дива – навіть недорога косметика з їх застосуванням лягає ідеально і виглядає дорого. Недарма у візажистів існує справжній арсенал щіточок – на будь-який випадок і для будь-якого продукту. Ера спонжів пройшла. І сьогодні в пошані у професіоналів, мабуть, тільки один екземпляр, гідний поваги – Beauty Blender. Пояснюють експерти це тим, що спонж нездатний ідеально нанести тон або колір, вони « з’їдають » занадто багато дорогоцінного продукту і накопичують в собі величезну кількість бактерій. Щіточки ж, навпаки, дозволяють ідеально наносити різного роду текстури, вони приємні на дотик і не є розсадником мікробів, якщо за ними правильно доглядати.
Повернутися до змісту

Щіточки для тону

Щіточки для нанесення тонального крему зазвичай синтетичні – вони не вбирають кремові текстури, і таким чином засіб витрачається повільніше. На дотик вони повинні бути приємні. Взагалі, вибираючи будь-яку щітку, краще покладатися на тактильні відчуття. Зверніть увагу на кінчик – ворс повинен сходити нанівець в самому кінці. В іншому випадку після нанесення тону така кисть залишить смужки і розлучення.

Також для тону існують кисті з двох видів волокон – синтетичних (довгих) і натуральних (коротких). Вони дозволяють наносити тональний засіб найтоншим шаром в лічені секунди.

щіточки для тону

1. Пласка щіточка для тонального крему 2. Кругла щіточка з подвійним ворсом

Повернутися до змісту

Щітки для пудри

Щітки для пудри найбільші і м’які – адже так вони розподіляють пудру найтоншим шаром. Така кисть повинна бути з натурального ворсу.

щіточки для пудри

Щіточка для пудри з натурального ворсу

Повернутися до змісту

Щітки для рум’ян

По суті, щітка для рум’ян – це молодша сестричка щітки для пудри. Вона також повинна бути з натурального ворсу і біля основи не повинна бути занадто затиснутою. Це дозволить домогтися природних ліній.

щітки для рум'ян

Щітка для рум’ян

Повернутися до змісту

Щітка для моделювання

Такі щітки потрібні для того, щоб окреслити контури, зробити більш фактурними вилиці, лоб, підборіддя або зменшити форму носа. Щітки для моделювання мають скошені краї і затиснуті у підстави (відповідно, вони більш щільні).

щітка для моделювання

Щітка для моделювання та корекції
Повернутися до змісту

Щіточки для коректора і помади

Щоб замаскувати нерівності і темні кола під очима, необхідна тонка пласка кисть, яка дозволить опрацювати навіть зону під нижнім простором вій. А щіточка трохи менша за діаметром підійде для нанесення помади на губи.

щіточки для коректора і помади

Щіточка для губної помади або коректора
Повернутися до змісту

Щіточки для тіней

Для нанесення тіней вибирайте більш щільні кисті – вони дозволять домогтися інтенсивного кольору. Для розтушовування відмінно підійдуть кисті з м’яким ворсом. А для нанесення підводки – плоскі кисті з щільним ворсом.

щіточки для тіней

Щіточка для тіней
Повернутися до змісту

Віялоподібна щіточка

Така щіточка необхідна для змахування надлишків тіней, якщо вони обсипалися на нижню повіку, а також для нанесення хайлайтерів на зону над вилицею.

віялоподібна щіточка

Віялоподібна щіточка

Повернутися до змісту

Щітки кабукі

Такі кисті бувають як круглі, так і плоскі, з рівною або округлою формою. Щітки кабукі використовуються для нанесення мінерального макіяжу, для щільного нанесення пудри на всю поверхню обличчя, а також для нанесення і розтушовування рум’ян і бронзаторів.

щітки кабукі

Щітка кабукі

Повернутися до змісту

6 хитрощів, які стануть в нагоді вам при виборі щіточок для макіяжу:

Щіточки для макіяжу: як вибрати і як доглядати

 1. Для кремових текстур вибирайте синтетичні щіточки, а для сухих текстур – з натуральним ворсом (це дозволить нанести тіні, рум’яна або пудру найтоншим шаром).
 2. Деякі щіточки для макіяжу можна замінити звичайними художніми китицями. Так, для коректора підійде плоска синтетична щіточка, рівно зрізана, або овальна розміру № 8, а для губ підійде плоска овальна синтетична щіточка розміру № 6.
 3. Щітки ручної збірки прослужать вам все життя.
 4. Якщо при перпендикулярному натисканні щітка тримає форму і не розповзається, значить, вона хороша.
 5. Регулярно очищайте щіточки. Ті, якими наносите тон, можна мити щодня, щітки з натурального ворсу слід мити один раз на 2-3 місяці. Наносити на щітки бальзами і маски не варто – пудра і тіні на таких триматися не будуть. Вимивши, необхідно розкласти їх на рушник і залишити на ніч.
 6. Перед тим як нанести тіні на очі, рум’яна на вилиці або пудру на обличчя, зніміть надлишки заслбу на руку – це дозволить домогтися рівних ліній.
1 Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!
Позначки:,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *