Ідеальне нанесення туші без грудочок

Ідеальне нанесення туші без грудочок

Багато жінок, навіть ті, які в цілому користуються декоративною косметикою дуже помірно, не виходять з дому, поки не нафарбують вії. І це зрозуміло – напевно, ніщо так швидко і просто не надає обличчю виразності та яскравості, як туш для вій.

Сам процес фарбування вій досить простий, і відбувається в три кроки:

  1. Проведіть щіточкою зліва направо по основі вій. Щоб зробити вії візуально довшими і густішими, потрібно особливо ретельно нафарбувати їх біля коріння, і тільки потім переходити до кінчиків.
  2. Рухаючись від зовнішнього кута ока до внутрішнього, накрасьте вії по всій довжині. Найкраще наносити туш не рівними рухами від коренів до кінчиків, а зигзагом – це сприяє найбільш рівномірному фарбуванню.
  3. (Цей крок багато жінок пропускають через його ризикованість). Прикрийте очі і проведіть щіточкою по верхній стороні вій, щоб видалити грудочки. На цьому кроці існує велика ймовірність розмазати туш, через що доведеться все починати спочатку, тому в разі, якщо ви не впевнені в твердості своєї руки, цей крок можна пропустити.

Однак, щоб дійсно добре і ефектно фарбувати вії, простого знання техніки недостатньо.
vii1

Виберіть туш, що найбільше вам підходить

При виборі туші потрібно, насамперед, звернути увагу на ефект, який вона створює. Туш може подовжувати, придавити об’єм, буває також водостійка туш і туш, яка не залишає грудочок. Подовжуюча туш відрізняється не тільки складом, але і густою щіточкою, яка рівномірно фарбує вії по всій довжині. До складу туші для об’єму входять воски та полімери; покриваючи вії, вони роблять кожну з них товщою, за рахунок чого і створюється ефект об’єму. Водостійкі туші містять спеціальні речовини, що відштовхують вологу. Вони повинні бути в косметичці кожної жінки, але не використовуйте їх кожного дня, оскільки вони, при всіх своїх перевагах, є найбільш шкідливими для вій.

До складу туші, яка не залишає грудочок, входять екстракт шовку і гліцерин. Крім того, такі туші комплектуються довгими щіточками, які забезпечуються більш рівномірне нанесення.

Як позбутися грудочок на віях

Проте туші з екстрактом шовку або гліцерином зовсім не гарантують відсутності грудочок, а туші без таких інгредієнтів не гарантують цього тим більше.

schitochka-dlya-viy

У вашому арсеналі є гребінець для вій? Багато жінок вважають його зайвим предметом, від якого немає ніякої користі, зате деякі професійні візажисти називають її найкориснішим винаходом. Вони рекомендують наносити туш на основу вій, а потім розподіляти її по всій довжині за допомогою гребінця. Цей спосіб фарбування вій не залишає грудок, але, якщо він вам не подобається, спробуйте інший. Нерідко грудки утворюються через надлишок туші на пензлику. Промокніть щіточку шматком чистої тканини – так на ній залишиться рівно стільки туші, скільки потрібно, щоб акуратно і без грудок нафарбувати вії.

Ще один відмінний спосіб позбутися грудочок – провести по нафарбованим віям, які ще не висохли, чистою щіточкою. У деяких магазинах продаються такі щіточки, але ви можете використовувати і щіточку від старої туші – тільки не забудьте як слід її помити. Також її слід мити після того, як ви завершуєте макіяж, інакше на ній можуть почати розмножуватися бактерії.

Не бійтеся змішувати туші

Багато професійних візажистів досягають приголомшливих результатів, наносячи поверх туші, що подовжує, ще один шар туші, що додає об’єм. Перш ніж наносити другий шар, видаліть надлишки туші за допомогою чистої щіточки.

tush-dlya-viy

Використовуйте кольорову туш

Основні правила вибору кольору туші прості: чорна туш підходить всім, хоча може виглядати занадто контрастно на обличчі з дуже світлою шкірою і бровами, тому блондинкам краще вибирати коричневу туш. Не обмежуйте себе у виборі кольорів. Наприклад, туш насиченого сливового кольору може підкреслити блакитні очі – як і синя туш. Темно-бузкова туш чудово виглядає на віях, що обрамляють карі очі.

Використовуйте праймер

Існують туші «два в одному» – коли в одній тубі є і праймер, і туш. Частіше праймери продаються окремо – як правило, вони білого кольору, або прозорі. Праймер додасть віям додаткового об’єму, створить більш гладку поверхню для нанесення туші, і зробить макіяж стійкішим.

0 Проголосуй. Твій голос-перший!

Рекомендуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *