Мінеральна косметика : переваги використання і недоліки

Мінеральна косметика : переваги використання і недоліки

Мінеральна косметика дуже популярна. Її використовують жінки в домашніх умовах , люблять застосовувати косметологи . Сьогодні мінеральну косметику можна придбати в багатьох українських магазинах косметики. Даний вид косметичних засобів для людей з шкірою підвищеної чутливості , проблемною шкірою став справжнім порятунком , адже вони чудово маскують недоліки на шкірі. Що такого особливо в мінеральній косметиці ? Давайте розглянемо детальніше її переваги і недоліки.

мінеральна косметика

Переваги застосування мінеральної косметики

  • Повністю натуральна. У мінеральній косметиці немає таких звичних складових, як спирт , віддушки , консерванти , хімічні барвники. Дані компоненти дуже часто викликають небажані реакції на шкірі. У мінеральній косметиці їх немає , тому вона не викликає алергії , на чутливій шкірі не викликає роздратування.
  • Дозволяє «дихати» шкірі. Вона не закупорює пори , як традиційна косметика . Крім того , мінеральна косметика заспокоює , загоює шкіру. Вона особливо показана людям з жирною , проблемною шкірою .
  • Виглядає природно , натурально . Прекрасно приховує недоліки: прищики , почервоніння , пігментні плями та ін.
  • Відмінно лягає , вирівнюючи тон обличчя . Мінеральна пудра , наприклад , чудово маскує зморшки. Користуватися тональним кремом у поєднанні з мінеральною пудрою зовсім необов’язково , досить нанести звичайний зволожуючий крем.
  • Користуватися можна в будь-яку погоду . Вона підходить і для зими і для спекотного літа. Тим більше , що влітку такі косметичні засоби вбирають зайвий шкірний жир , позбавляючи обличчя від неприємного блиску. Протягом дня поправляти макіяж на основі мінеральної косметики не потрібно.
  • Мінерали , на основі яких виробляється така косметика , захищають шкіру від сонячного випромінювання. Завдяки цьому шкіра не пересихає , сповільнюються процеси старіння , шкіра довше зберігає вологу.
  • Недолік мінеральної косметики всього один – вона не лікує . З її допомогою можна чудово замаскувати недоліки шкіри , зменшити запалення , але повністю позбавитися від них не вийде. Мінеральні косметичні засоби не можуть проникати глибоко в шкіру, тому впливають тільки на епідерміс.

Насамкінець хочеться зазначити , що мінеральна косметика – це дійсно унікальний продукт , вміле використання якого здатне у повній мірі розкрити природну жіночу красу.

1 Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!

Рекомендуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *