Як схуднути в талії і животі

Як схуднути в талії і животі

Зміст:

У наші дні погана екологія та харчування впливають на здоров’я настільки сильно, що викликають при цьому порушення обміну речовин в організмі і розвиток багатьох захворювань. Однією з таких хвороб на ранніх стадіях є зайва вага, а після, на більш важкій стадії, вона переходить в ожиріння. Але якщо говорити про відновлення здоров’я, то схуднення є основним етапом, який сприяє одужанню хворого на ожиріння. Найбільшою проблемою залишається схуднення в області талії і живота. Тому основне питання, яке виникає в такому випадку – як схуднути в талії та животі?

Отже, розглянемо основні способи, які використовують вже не один десяток років і які допоможуть будь-якій дівчині або хлопцю дуже швидко схуднути.

Повернутися до змісту

Як схуднути в талії?

Талія в усі часи була основою краси кожної жінки. Але для чоловіка талія не менш важлива, оскільки вона завжди підкреслювала мужність і красу широких плечей (стрункого стану). Тому схуднути в талії дуже важливо як для чоловіка, так і для жінки. Раніше дівчата затягувалися в тугі корсети, щоб зробити талію тонкою, але в наші дні вони намагаються домогтися цього природним шляхом, не вдаючись до таких жорстких методів. У наші дні і чоловіки, і жінки використовують різні вправи для схуднення в талії.

talija2

Повернутися до змісту

Основні методи, які використовують для схуднення талії

Для початку необхідно зменшити жировий прошарок. Для цього слід займатися аеробікою або робити аеробні вправи для схуднення не менш ніж 45 хвилин в день 5 разів на тиждень. Ця умова стосується не тільки жінок, але й охочих схуднути чоловіків. Біг, ходьба і танці також є основною умовою, яка допомагає швидко прибрати зайві сантиметри в області талії. Наступна умова – відмова від вправ на зміцнення косих м’язів живота. Фахівці радять обмежитися звичайними нахилами.

Далі трохи простіше, оскільки необхідно дотримуватися помірності в їжі і ні в якому разі не переїдати. Тобто для того, щоб дуже швидко схуднути в талії, потрібно скоротити вживання жирів і легкозасвоюваних вуглеводів, а після обіду необхідно перейти на їжу з великим вмістом білка. Надмірне вживання солі теж може вплинути на вагу, тому краще її знизити до мінімальної кількості. Ще потрібно відмовитися від копченого, солоного, смаженого, щоб рідина не затримувалася в організмі.

formula-idealnoy-talii

Ще дуже важливо відвідувати сауни або лазні, оскільки це найбільш ефективний спосіб, який допомагає спалювати і розщеплювати жири. У сауну (лазню) досить ходити 1-2 рази на тиждень. Наприклад, схуднути чоловікові таким способом дуже легко. Під час купання найкраще використовувати мочалку у вигляді рукавички, і 2 або 3 рази на тиждень використовувати скраб для тіла. Разом вони допоможуть не тільки для схуднення талії, але і всього тіла в цілому, а найголовніше – така процедура позбавить від явних проявів целюліту.

Необхідно виконувати прості вправи для схуднення талії, наприклад, з обручем. Обруч має бути важким, бажано металевим. Крутити його потрібно кілька разів на день по 15-20 хвилин. Обгортання – ще один крок, який вирішує основне питання, як схуднути в талії. Крім того, воно дуже ефективно для схуднення в животі. Візьміть теплий шоколад, мед або морські водорості, а після оберніть своє тіло плівкою на 30-40 хвилин. Останнім ефективним методом є щипковий масаж, який потрібно робити протягом 15 хвилин з кремом для тіла. Цей процес допоможе спалити жир в області талії в 2 рази швидше, ніж при використанні інших методів.

Повернутися до змісту

Як схуднути в животі

Плаский живіт – це мрія будь-якої дівчини. У деяких від народження така будова тіла і швидкий обмін речовин, тому плоский живіт для таких дівчат норма. Протягом багатьох років вони не замислюються ні про дієту, ні про спортзалі. Але в наші дні таких дівчат не так вже й багато, у більшості проблеми і з пласким животом, і з тонкою талією. Але якщо вправи для схуднення талії прості (нахили, обруч тощо), то схуднути в животі буде набагато складніше.

press 1

Повернутися до змісту

Основні методи, які використовують для схуднення в області живота

Перше – це правильне харчування. Для початку необхідно виключити з раціону цукор, цукровмісні продукти і напої, хлібобулочні вироби (в тому числі всі печива), тваринні жири (сало, масло, маргарин та інші продукти). Для того щоб дуже швидко схуднути, слід харчуватися 5 разів на день порціями до 200 г і ні грамом більше. Ще потрібно вживати питну воду в обсязі 1,5-2 літри. Далі за програмою фізичні навантаження. Краса варта жертв, тому спорт просто необхідний, але можна займатися і вдома. Найголовніше знати, які вправи потрібно робити.

У першу чергу вам допоможуть обруч і вправи на прес. Вага обруча залежить від того, як швидко потрібно скинути вагу. Крім того, у міру збільшення навантаження, можна самостійно досипати в обруч пісок або горох. При цьому крутити обруч слід правильно. Таким чином, якщо після занять болить спина, вправа виконується неправильно, а якщо болять м’язи, то все вірно. Однак обруч може залишати на тілі синці, тому можна крутити його в щільному одязі.

obruch

Обруч необхідно крутити, трохи зігнувши ноги в колінах і поставивши їх на ширину плечей. Можна ноги зімкнути разом, в такому випадку основне навантаження йде на нижній прес. За тривалістю заняття з обручем займе не більше 30 хвилин в день. Приступати можна через 2 години після їжі, а займатися варто кожен день без винятків.
Далі необхідно перейти до вправ на прес. Для того, щоб схуднути в талії та животі, необхідно качати косі м’язи живота, верхній і нижній прес. При цьому потрібно пам’ятати, що якщо треба прибрати зайві сантиметри з талії, не можна качати косі м’язи живота. Для того, щоб ефективно накачати прес, необхідно правильно виконувати такі вправи.

  • Перше: ляжте на підлогу і покладіть під попу дві долоні так, щоб одна лежала на інший, а після піднімайте ноги вгору під кутом до 60-70 °, при цьому не згинайте коліна і не опускайте ноги на підлогу повністю. Така вправа дозволить качати саме нижній прес. При виконанні вправи необхідно стежити, щоб м’язи нижньої частини живота завжди були в напрузі.
  • Друге: ляжте на підлогу і зігніть ноги в колінах, руки покладіть за голову і піднімайте потроху до упору, голову на підлогу класти не варто, оскільки м’язи верхньої частини живота теж повинні бути завжди в напрузі. Не перестарайтеся і зробіть краще декілька підходів, чергуючи при цьому спочатку верхній, а потім нижній прес і навпаки. Такий спосіб також допоможе схуднути чоловікові.
  • strunka_talija3

  • Третє: лежачи на підлозі, спробуйте одночасно підняти ноги вгору, згинаючи при цьому їх в колінах, і корпус, це буде виглядати, ніби ви склалися вдвічі. Така вправа дозволить одночасно качати і нижній, і верхній прес. Якщо все зробити так само, але корпус повертати то вліво, то вправо, будуть качатись косі м’язи живота.
  • Четверте: використовуйте бруси, драбину або турнік. Якщо висіти на турніку і піднімати ноги під будь-яким кутом або просто хоча б піднімати коліна, нижній прес дуже швидко почне набирати форму. Що стосується брусів і драбини, сама вправа не змінюється, вибір залежить лише від спортивної підготовки кожного. Але найчастіше турнік і драбину використовують жінки, а бруси – чоловіки.

Щоб позбавитися зайвої ваги, варто придбати пароварку. Вчені довели, що їжа, приготована на пару, набагато корисніше, ніж на звичайній плиті. Крім того, вона сприяє відновленню обмінних процесів в організмі і швидкому схудненню. Рецепти страв для пароварки залишаться незмінними, поміняється лише смак страви. Але все ж варто вживати більше овочів, фруктів і нежирної кисломолочної продукції. Таким чином, схуднути – значить стати здоровішими, сильнішими і красивішими. Не варто закривати очі на повноту. Чим раніше зайнятися спортом і почати правильно харчуватися, тим швидше повернеться здоров’я.

1 Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *